
3-10 Days
ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΛΕΥΚΑ 250X3.6
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-54008
2.82€
Ex Tax: 2.82€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΛΕΥΚΑ 250X3.6
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Αντοχή στη διάβρωση/ Erosion Control |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +85°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100pcs (Nylon Bag)\ 75Bags (in 1ctn) |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,091kg |
| Μήκος | 250mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 250X3,6 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 3,6mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Paper Card |
| Υλικό Προϊόντος | Νάιλον 66 94V-2 UL/ Nylon 66 94V-2 UL |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
